E goditi me lopatë në kokë/ Zbardhen detajet shokuese të vrasjes në Fier

16 Nëntor 2021, 19:31, Kronika CNA
E goditi me lopatë në kokë/ Zbardhen detajet shokuese të

Detaje të tjera tronditëse janë zbardhur nga ngjarja në Fier, ku një 8-vjeçar u mor peng u vra dhe më pas u gropos.

Mësohet se  autori i krimit 38-vjeçari, Klodian Çalamani pasi e a ka marrë në banesë e tij  të miturin re ka goditur këtë të fundit, në kokë me lopatë.

Pas kësaj ai e ka groposur në baltë, në oborrin e banesës së tij, ku jetonte i vetëm.

Ai njihej në fshat si person problematik , pijanec, ndërsa vitë më parë kishtë rrëmbyer dhe një vajzë./CNA.al

Lajmet e fundit nga