LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kërcënoi dhe dhunoi bashkëshorten/ Arrestohet 42 vjeçari

16 Nëntor 2021, 09:57, Kronika CNA
Kërcënoi dhe dhunoi bashkëshorten/ Arrestohet 42 vjeçari

Një 42 vjeçar është arrestuar në Bulqizë, pasi ka kryer veprime në kundërshtim me vendimin e gjykatës, duke ushtruar dhunë psikologjike dhe kërcënuar bashkëshorten e tij.

?Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë, u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit V.Q., 42 vjeç, banues në Bulqizë.

Ky shtetas theu urdhërin e mbrojtjes që kishte bashkëshortja e tij dhe ka shkuar në banesë duke ushtruar dhunë psikologjike dhe kanosur për jetën bashkëshorten?, thuhet në njoftimin e Policisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga