LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksidentohet me makinë Robert Rakipllari

14 Nëntor 2021, 16:47, Kronika CNA
Aksidentohet me makinë Robert Rakipllari

Gazetari dhe analisti Robert Rakipllari , është aksidentuar me makinë.

Ngjarja ka ndodhur pak më minuta më parë në Rrugën e Rinasit.

Burime nga vendngjarja i thanë CNA.al se ai ka goditur një mjet tjetër nga pas.

Paraprakisht nuk raportohet për pasoja në njerëz  por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë që sipasojë e aksidentit janë shkaktuar probleme me trafikun drejt Aeroportit ?Nënë Tereza?./CNA.al

Lajmet e fundit nga