LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U ekzekutuan sot në atentatin mafioz/ Mihasi la 3 fëmijë jetimë, lidhja mes dy viktimave

13 Nëntor 2021, 20:28, Kronika CNA
U ekzekutuan sot në atentatin mafioz/ Mihasi la 3 fëmijë

Dy viktimat e atentatit të sotëm, Erigers Mihasi dhe Armando Dumani ishin fqinj me njëri-tjetrin.

Ata të dy banonin në zonën e Yrshekut në kryeqytet.

Paraprakisht mësohet se 30 vjeçari Erigers Mihasi ishte i martuar dhe kishte tre fëmijë të mitur, 2 djem dhe 1 vajzë./CNA.al

Lajmet e fundit nga