LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident te mbikalimi i Saukut/ Makina përmbyset në rrugë

13 Nëntor 2021, 20:16, Kronika CNA
Aksident te mbikalimi i Saukut/ Makina përmbyset në rrugë

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme te mbikalimi i Saukut.

Mësohet se një automjet në dalje të autostradës që lidh Teg me Unazën e Re, është përplasur me barrikadat mbrojtëse dhe më pas është përmbysur në rrugë.

Nuk dihet ende nëse ka të lënduar./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga