LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rrëzohet gjatë lojës/ Humb jetën fëmija në Dibër

13 Nëntor 2021, 09:32, Kronika CNA
Rrëzohet gjatë lojës/ Humb jetën fëmija në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dibër, ku një fëmijë ka ndërruar jetë duke luajtur pranë banesës së tij.

Raportohet se fëmija ishte duke luajtur në momentin që është rrëzuar në tokë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Vijon?/CNA.al

Lajmet e fundit nga