LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Durrës/ Makina përplas këmbësorin, transportohet në spital

12 Nëntor 2021, 14:56, Kronika CNA
Aksident në Durrës/ Makina përplas këmbësorin,

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në qytetin e Durrësit. Sipas policisë, shtetasi me inicialet S.T i cili drejtonte mjetin tip Toyota, ka përplasur shtetasin me iniciale E.M.

Mësohet se ky i fundit është trasportuar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve dhe jashtë rrezikut për jetën.

?Durrës/Informacion paraprak

Me datë 12.11.2021, rreth orës 15:20, në aksin rrugorë Stacioni i Trenit-Ura e Dajlanit, mjeti tip “Toyota” me drejtues shtetasin  S. T., ka përplasur shtetasin këmbësor E. M., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit?, njofton policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga