LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tentuan të grabisnin banesën/ Gjykata e Lezhës merr masën për dy autorët

11 Nëntor 2021, 11:08, Kronika CNA

Gjykata e Lezhës, sot ka dhënë vendimin për masën e sigurisë për dy autorët e grabitjes së një banese në fshatin Zejmen.

Sipas Abc news gjykata ka lënë në burg Armand Zhejanin, i cili dy ditë me parë bashkë me një person tjetër u kapën, duke tentuar të grabisin një banesë në fshatin Zejmen.

Gjykata e cilësoi te ligjshëm arrestimin e tij dhe pranoi kërkesën e prokurorit Sabri Kastrati, duke vendosur masën e sigurisë arrest në burg./ CNA.al

Lajmet e fundit nga