LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Durrës/ Fugoni përplaset me trenin

11 Nëntor 2021, 07:46, Kronika CNA
Aksident në Durrës/ Fugoni përplaset me trenin

Mëngjesin e sotëm, një aksident i rëndë ka ndodhur në Shkozet, ku një fugon është përplasur me trenin.

Drejtuesi i mjetit I.M, 51 vjeç është plagosur dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikur për jetën.

?Me datë 11.11.2021, rreth orës 08:10, në rrugën Asti Gogoli, Shkozet, mjeti tip “Benz” fugon me drejtues shtetasin I. M., 51 vjeç, është përplasur me trenin.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga