LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vranë barbarisht biznesmenin Ruzhdi Hoxha/ Lihen në burg dy vëllezërit

10 Nëntor 2021, 10:52, Kronika CNA
Vranë barbarisht biznesmenin Ruzhdi Hoxha/ Lihen në burg dy

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë  ?Arrest në burg? për Fredi Rrushin, i cili akuzohet se rrëmbeu dhe vrau shokun e tij, biznesmenin Ruzhdi Hoxha.

E njëjta masë sigurie u dha dhe për Pajtim Rrushin, i cili dyshohet se ndihmoi të vëllanë që të fshihte trupin e pajetë të biznesmenit në Qafë Mollë, duke e mbuluar me zhavor në një humnerë./CNA.al

Lajmet e fundit nga