LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Himarë/ Punonjësi i OSHEE rrëzohet nga shtylla e tensionit teksa punonte

9 Nëntor 2021, 17:58, Kronika CNA
E rëndë në Himarë/ Punonjësi i OSHEE rrëzohet nga

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Himarë.

Mësohet se 37-vjeçari me inicialet S.P., punonjës i OSHEE, është rrëzuar nga shtylla e tensionit teksa punonte.

Aktualisht, ai ndodhet në spital ku po merr ndihmë mjekësore, ndërsa gjendja e tij raportohet jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga