LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në Durrës/ Humb jetën një ri, në gjendje kritike drejtuesi i automjetit

10 Nëntor 2021, 06:26, Kronika CNA
Aksident i rëndë në Durrës/ Humb jetën një ri,

Rrugët e qytetit të Durrësit janë përgjakur, mëngjesin e sotëm.

Rreth ores 05.00 të së mërkurës një aksident është regjistruar në aksin Plepa-Romanat.

Një automjet tip ?Benz? me drejtues shtetasin E. K., 23 vjeç, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një plep.

Si pasojë e përplasjes, ka ndërruar jetë jetë, pasagjeri 23 vjeçar me inicialet G.H, ndërsa drejtuesi I automjetit  ndodhet nën kujdesin e mjekëve në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga