LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen dy makina në aksin Elbasan-Peqin/ Dy të plagosura me urgjencë drejt spitalit

10 Nëntor 2021, 13:15, Kronika CNA
Përplasen dy makina në aksin Elbasan-Peqin/ Dy të plagosura me

Një tjetër aksident është regjistruar rreth mesditës së sotme në aksin Elbasan- Peqin, në afërsi të Bishqemit.

Si pasojë e përplasjes janë plagosur dy gra, të cilat fatmirësisht ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Mësohet se të plagosurat, identiteti i të cilave nuk bëhet i ditur, jane derguar ne spital, ku dhe po marrin ndihmën e nevojshme mjekesore./CNA.al

Lajmet e fundit nga