LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident, përgjaken rrugët në Tiranë/ Dy persona humbin jetën, një i plagosur rëndë

11 Nëntor 2021, 06:24, Kronika CNA
Aksident, përgjaken rrugët në Tiranë/ Dy persona humbin

Me datë 11.11.2021, rreth orës 03:20, në kryqëzimin “21 Dhjetori”, janë përfshirë në një aksident mjeti me drejtues shtetasin E. D., 30 vjeç dhe mjeti me drejtues shtetasin L. C.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit, shtetasi L. C., dhe njëri nga pasagjerët, shtetasi A. B., 69 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Lajmet e fundit nga