LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dramë në Tiranë/ Biznesmeni humb jetën në të njejtën ditë me babain e tij

10 Nëntor 2021, 14:05, Kronika CNA
Dramë në Tiranë/ Biznesmeni humb jetën në të

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Tiranë.

Një biznesmen kromi nga Martaneshi me inicialet J.Gj ka ndërruar jetë nga infarkti, ndërsa sapo ka mësuar ngjarjen edhe babai i tij ka ndërruar jetë duke pësuar infarct, raporton Vizion Plus.

I moshuari rreth 78 vjeç Z.Gj nuk e ka përballuar dot humbjen e djalit të tij 56 vjeçar dhe në kushtet e tronditjes ka pësuar edhe ai infarkt duke humbur jetën.

56 vjeçari J.Gj ishte nga zona e Martaneshit, dhe prej vitesh familja e tij jetonte në kryeqytet, ndërsa vijonte aktivitetin minerar në zonën e Bulqizës.

Lajmet e fundit nga