LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dhunoi fizikisht në sy të fëmijëve të mitur bashkëshorten/ Arrestohet 44-vjeçari në Korçë

12 Nëntor 2021, 12:32, Kronika CNA
Dhunoi fizikisht në sy të fëmijëve të mitur

Një 44 vjeçar me iniciale V.Dh është arrestuar nga policia e Korçës sepse ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij në sy të fëmijëve të mitur.

Mësohet se bashkëshortja e tij shtetësja T.Dh si pasojë e dhunës të ushtruar ka marrë dëmtime në pjesë të ndryshme të trupit dhe fytyrë. Çifti jetonin në fshatin Pocestë të Korçës.

Njoftimi i plotë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Korçë, bënë arrestimin në flagrancë për veprën penale ?Dhuna në familje? të shtetasit V. Dh., 44 vjeç, banues në fshatin Pocestë, Maliq, pasi në banesë, ky shtetas ka ushtruar dhunë fizike në prani të fëmijëve të mitur, ndaj bashkëshortes së tij shtetases T. Dh., 42 vjeçe, duke i shkaktuar dëmtime në pjesë të ndryshme të trupit dhe fytyrës”./CNA.al

Lajmet e fundit nga