LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në aksin nacional Korçë-Pogradec/ Plagosen dy vajza të reja

12 Nëntor 2021, 10:16, Kronika CNA
Aksident në aksin nacional Korçë-Pogradec/ Plagosen dy vajza

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin nacional Korçë-Pogradec në afërsi të fshatit Pocestë.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë janë plagosur dy vajza të reja të cilat ishin punonjëse të FRONTEX.

Dy të rejat janë trasportuar me ambulancë drejt spitalit të Korçës.

Policia vijon punën për të zbardhur shkaqet e aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga