LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Tiranë/ Humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga, i riu përfundon në spital

12 Nëntor 2021, 21:44, Kronika CNA
Aksident në Tiranë/ Humb kontrollin e mjetit dhe del nga rruga, i riu

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Policia bën me dije se rreth orës 21:40, në Kombinat, në rrugën ?Konferenca e Pezës?, mjeti me drejtues shtetasin A. M.,18 vjeç, ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Tiranë

Informacion paraprak

Me datë 12.11.2021, rreth orës 21:40, në Kombinat, në rrugën ?Konferenca e Pezës?, mjeti me drejtues shtetasin A. M.,18 vjeç, ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga