LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Yzberisht/ Shoferi bën për spital të miturin

13 Nëntor 2021, 12:25, Kronika CNA
Aksident në Yzberisht/ Shoferi bën për spital të miturin

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në Tiranë, në vendin e quajtur ?Kthesa e Yzberishtit?.

Mësohet se drejtuesi i automjetit E. Ç., ka aksidentuar një të mitur 13-vjeçar, i cili është dërguar menjëherë në spital dhe  ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

?Me datë 13.11.2021, në orën 12:10, në vendin e quajtur “Kthesa e Yzberishtit”, mjeti me drejtues shtetasin E. Ç., ka aksidentuar një shtetas të mitur 13-vjeçar, i cili për pasojë është dëmtuar, dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit?, thuhet në njoftimin zyrtar të Policisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga