LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Breshëri kallashnikovi ndaj “Audit” në Astir/ Pamjet nga vendngjarja

13 Nëntor 2021, 19:38, Kronika CNA
Breshëri kallashnikovi ndaj “Audit” në Astir/ Pamjet nga

Një ngjarje e rëndë ka tronditur kryeqytetin mbrëmjen e sotme ku është qëlluar më kallashnikov ndaj një automjeti në Astir dhe si pasojë kanë mbetur të vrarë dy persona.

Viktimat janë identifikuar si Eriges Mihasi, 40 vjeç, dhe Armando Dumani, të  dy me të shkuar kriminale.

Policia ndërkohë ka vendosur perimetrin e sigurisë në zonë dhe po shikon kamerat e sigurisë përreth, për të identifikuar makinën që ndodheshin autorët, por edhe të dhëna lidhur me identitetin e tyre.

Ndërkohë, zona duke qenë se është mjaft e populluar, ka shkaktuar radhë të gjata trafiku.

Lajmet e fundit nga