LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Shkundet” Policia e Shtetit/ Zbulohen lëvizjet e reja

14 Nëntor 2021, 10:20, Kronika CNA
“Shkundet” Policia e Shtetit/ Zbulohen lëvizjet e reja

Që pas emërimit të Gledis Nanos në krye të Policisë së Shtetit, vijojnë ndryshimet në nivel drejtuesish.

Së fundi mësohet se është ndryshuar edhe shefi i qarkullimit rrugor Tiranë.

Mësohet se Erion Ahmeti nga shef i qarkullimit rrugor Tiranë emërohet në sektorin e sigurisë rrugore në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit.

Në vend të tij në krye të Komisariatit të Policisë Rrugore rikthehet Besmir Qibini, i cili e ka mbajtur këtë post më herët në vitet 2014-2015.

Kujtojme ketu se me 18 tetor, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano bëri ndryshime të drejtuesve të strukturave vendore dhe qendrore të Policisë së Shtetit. Ndryshimet kanë ndodhur thuajse në çdo qark, përveç Beratit. Këto lëvizje do i paraprijnë ndryshimeve të tjera që do të bëhen në drejtuesit e tjerë të Policisë, në nivel vendor./CNA.al

Gledis Nano vijon ?furtunën? në Polici/ Zbulohen lëvizjet e tjera

Vijon ?furtuna? në Policinë e Shtetit/ Zbardhen lëvizjet e reja

Lëvizjet në Polici/ Gledis Nano firmos ndryshimet e radhës

Ndryshimet në Polici/ Emërohet shefi i ri Komisariatit, Korçë

Lajmet e fundit nga