E fundit!

x

Rrëmbeu dhe groposi në baltë djalin e fqinjit/ Kush është 38-vjeçari monster, zbulohet e shkuara

16 Nëntor 2021, 18:18, Kronika CNA
Rrëmbeu dhe groposi në baltë djalin e fqinjit/ Kush

Janë zbardhur të reja nga ngjarja makabre në Fier.

Mësohet se autori që rrëmbeu dhe më pas groposi fëmijën 8-vjeç është Klodian Çalamani 38-vjeç.

Kanë qenë familjarët ata që kanë bërë denoncimin për mungesën e djalit të tyre. Ai pas kontrolleve u gjet i groposur në baltë, dhe i pajetë.

Policia ka zbuluar trupin e pajetë të fëmijës në oborrin e banesës së fqinjit. Pasi kanë parë disa kamera sigurie, familjarët kanë parë se djali i tyre kishte hyrë në banesën e fqinjit, pasi ai ishte duke lëvizur me biçikletën e autorit.

Mësohet se kjo nuk është hera e parë që 38-vjeçari rrëmben fëmijë, pasi dhe më herët ka rrëmbyer një vajzë por fatmirësisht nuk e ka vrarë.

Ndërsa banorët e fshatit shprehën se autori Klodian Çalamani 38-vjeç ishte edhe përdorues droge.

 

Lajmet e fundit nga