LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E rëndë në Durrës/ I riu var veten në banesë, gjendet i pajetë nga babai

17 Nëntor 2021, 18:03, Kronika CNA

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një 24 vjeçar është gjendur i pajetë në banesë nga babai i tij.

24 vjeçari dyshohet se ka varur veten, pasi vuante nga depresioni.

?Me datë 17.11.2021, rreth orës 16:40, në banesën e tij dyshohet se ka varur veten shtetasi F. K., 24 vjeç, banues në lagjen Nr.13, Durrës, të cilin e ka gjetur  pa shenja jete babai i tij.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet se vuante nga depresioni?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga