LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video- Zjarr në një pallat në Tiranë/ Evakuohen banorët

18 Nëntor 2021, 08:39, Kronika CNA
Video- Zjarr në një pallat në Tiranë/ Evakuohen banorët

Një zjarr ka rënë rreth orës 08:53 të mëngjesit të sotëm në katin e gjashtë të një pallati, në rrugën ?Teodor Keko?, në Tiranë.

Sipas policisë, nga zjarri fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sherbimet e Policisë bënë evakumin e menjëhershëm të banorëve të pallatit.

Në vendngjarje ndodhen forcat zjarrfikëse të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Vijon puna nga Grupi Hetimor për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit./CNA.al

Lajmet e fundit nga