Makina merr flakë në ecje/ Shoferi ‘fluturon’ jashtë

17 Nëntor 2021, 15:29, Kronika CNA
Makina merr flakë në ecje/ Shoferi ‘fluturon’ jashtë

Një mjet i tipit Audi, ka marrë flakë në rrugën Koplik i Sipërm-Dragovoi. Mjeti me drejtues K. J., 25 vjeç dyshohet se ka marrë flakë si pasojë e një shkëndije elektrike.

Drejtuesi i mjetit ka dalë nga makina dhe nuk ka pësuar dëmtime, ndërsa mjeti është djegur plotësisht si pasojë e përhapjes së flakëve.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga