LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes/ Arrestohet 41 vjeçari

18 Nëntor 2021, 09:30, Kronika CNA
Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes/ Arrestohet 41 vjeçari

Policia e Gramshit ka arrestuar një 41 vjeçar, i cili ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes.

?Vihet në pranga 1 shtetas, për veprën penale ?Dhuna në familje?. 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gramsh bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. A., 41 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga