LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfshihet nga flakët një apartament në Vlorë

18 Nëntor 2021, 20:57, Kronika CNA
Përfshihet nga flakët një apartament në Vlorë

Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ?Isa Boletini? teksa menjëherë kanë shkuar në vend forcat zjarrfikëse dhe policia.

Kanë qenë banorët e pallatit që kanë parë zjarrin që kishte përfshirë apartamentin në katin e pestë.

Pas hyrjes së zjarrfikësve dhe policisë është mësuar se nuk ka familjarë në banesë dhe dyshohet se e kanë harruar sobën ndezur, çka ka sjellë dhe zjarrin.

Lajmet e fundit nga