LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Një Skënderbe në Krujë e një në Tropojë”/ Berisha çon peshë zemrat e demokratëve

26 Tetor 2021, 17:06, Politikë CNA
‘Një Skënderbe në Krujë e një në

Ish kryeministrit Berisha i është rezervuar një pritje madhështore sot në Kavajë.

Qindra e mijëra sipmatizantë e kanë pritur që tek Shkëmbi i Kavajës, ndërsa salla ka qënë e tejmbushur ku nuk kanë të ndalur brohorimat.

Pas mbajtjes së fjalimit Berisha ka nisur dhe bashkëbisedimin me demokratët, të cilët e kanë krahasuar atë me heroin kombëtar Skënderbeun.

?Një Skënderbe ka lind në Krujë e një në Tropojë. Je burrë shteti, na pri para? janë shprehur demokratët./CNA.al

Lajmet e fundit nga