LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“O Sali, o hero”/ Berisha “ndez” Kavajën

26 Tetor 2021, 15:51, Politikë CNA
“O Sali, o hero”/ Berisha “ndez” Kavajën

Ish-kryeministri Sali Berisha është ndalur pasditen e sotme në takimi me demokratët e Kavajës.

?Foltorja? zhvillohet në Pallatin e Kulturës, të qytetit Kavajës, ku Berisha është pritur me entuziazëm dhe brohorima nga qindra demokratë.

Demokratët kanë brohoritur në kor ?O Sali, o hero, gjithë Shqipëria ty të do?.

Ndërsa me dhjetra qytetarë e kanë shoqëruar me makina që nga Shkëmbi i Kavajës./CNA.al

Lajmet e fundit nga