LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha paralajmëron deputetët e Partisë Demokratike/ “Refuzoni çdo marrëveshje me Edi Ramën”

26 Tetor 2021, 16:27, Politikë CNA
Berisha paralajmëron deputetët e Partisë Demokratike/

Lideri historik i PD, Sali Berisha, i ka bërë thirrje nga ?Foltorja? në Kavajë, deputetëve të Partisë Demokratike të refuzojnë çdo marrëveshje me kryeminstrin Edi Rama.

Berisha thekson se Rama është i pabesë, dhe njësoj si kreu i PD, Lulzim Basha të cilët nuk njohin marrëveshje të tjera përveç atyre në të cilat fitojnë vetë.

?Nga kjo Foltore iu bej thirrje të gjithë deputetëve të Partisë Demokratike, refuzoni çdo marrëveshje me Edi Ramën se përgjegjësia do jetë shumë e madhe. Rama është i pabesë si pengu që ka marrë, nuk njohin marrëveshje ai di vetëm marrëveshje, në të cilat fiton gjithçka vetë.

A mund të besosh një njeri që humb katër herë radhazi?, është shprehur Sali Berisha./ CNA.al

Lajmet e fundit nga