LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bota ime”/ Alvisa e “Përputhen” na prezantoi me njeriun më të rëndësishëm në jetën e saj

20 Shtator 2021, 11:06, Lifestyle CNA
“Bota ime”/ Alvisa e “Përputhen” na prezantoi me

Alvisa Qarri është një prej konkurrenteve më simpatike te edicionit të ri të ?Përputhen?.

Me anën e një postimi ne Instagram Alvisa na ka prezantuar me njeriun më të rëndesishem në jetën e saj.

Bëhet fjalë për mbesën e saj të vogel me të cilen ajo ka pozuar në një foto dhe më pas e ka postuar në instagramin e saj.

?Bota ime shkruan?, shkruan Alvisa krahas fotos së ëmbel.

Kujtojmë se Alvisa menjëherëë pas hyrjes së saj në emisoin u kthye në një prej emrave më të përfolur. Ajo është bërë e njohur për publikun edhe më herët gjatë pjesëmarrjes në audicionet e ?X factor?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga