LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT-“E kuqe flakë”/ Luana Vjollca tregon hiret nga pushimet

18 Shtator 2021, 14:05, Lifestyle CNA
FOTOT-“E kuqe flakë”/ Luana Vjollca tregon hiret nga pushimet

Luana Vjollca është një nga moderatoret më seksi dhe të komentuara të momentit.

Shpesh ajo tërheq vëmendjen me fotot e saj provokuese në rrjetet sociale. Ndërsa tregon se po vijon pushimet e saj luksoze, Luana ka publikuar disa foto ku shfaqet tejet sensuale.

E veshur me bikini ngjyrë të kuqe moderatorja ka treguar format e saj bombastike, që komentohen gjithnjë.

Kujtojmë se së fundi në mediat rozë Luana është përfolur shumë si për jetën private ashtu edhe për karrierën e saj. Vjollca ka lënë enigmë faktin se ku do ta shohim në televizion këtë vit, pasi thuhet se nuk do të jetë më pjesë e Top Channel.

Shihni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga