LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Pse u fute në “Përputhen”?/ Melisa habit ndjekësit me përgjigjen

18 Shtator 2021, 13:44, Lifestyle CNA

Melisa Lleshi dhe Andi Shehi janë çifti i vetëm që u krijua nga emisioni ?Përputhen?. Në fakt ata u lidhën jashtë emisionit por shkak për njohjen e tyre ishte pikërisht ?Përputhen?.
Marrëdhenia midis tyre është shumë e komentuar në rrjetet sociale dhe shpesh përfliten për ndonjë ndarje të mundshme, por çifti gjithmonë provon të kundërtën, se janë bashkë dhe shumë të lumtur.

cna lajm show.
Melisa së fundmi, me anën e një postimi në Instastory ka thënë hapur arsyen e pjesëmarrjes së saj në ?Përputhen. Arsyeja është pikërisht Andi. ?Si tu mbush mendja të hysh në Përputhen?, e pyet njëri nga ndjekësit.

Melisa ja kthen ?Ju betohem që kur pashe Andin. Por më bindi edhe shoqja ime e ngushtë Sidorela Isufi. Nëse nuk më besoni mua ajo di të gjithë historinë?.

cna lajm show
Pas daljes nga ?Përputhen? Melisa është fokusuar në karrierën e saj muzikore, ndërsa Andi më tepër drejt bizneseve të tij.
Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga