LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sot një artiste e suksesshme/ Jennifer Aniston tregon punën “e çuditshme” që duhet të bënte para famës

20 Shtator 2021, 06:53, Lifestyle CNA
Sot një artiste e suksesshme/ Jennifer Aniston tregon punën “e

Jennifer Aniston është një aktore, producente dhe biznesmene e suksesshme.

Për momentin ajo është duke u angazhuar ,më sezonin e dytë të serialit ?The Morning Show?, i cili ka rezultuar një sukses i jashtëzakonshëm.

Së fundmi aktorja ka qënë pjesë e emisionit shumë të ndjekur  ?The Tonight Show? me Jimmy Fallon. Gjatë intervistës ajo zbuloi edhe punën që ka bërë para se të behej një artiste e njohur.

?Kam qenë një postiere me biçikletë për një ditë në New York City, kam punuar gjithashtu në një agjenci reklamash pas shkollës.? rrëfeu Aniston, e cila u transferua nga Los Angeles në New York City ku edhe jeton momentalisht.

?Pra, për të fituar para shtesë, më duhet të punoja në këtë punë të çuditshme?, është rrefyer Jennifer.

Ajo ka zbuluar gjithashtu se puna si postiere me biçikilete mund të ishte e rrezikshme në rruget e Manhatan.

?Në trurin tim, nuk e di se si i mbijetova asaj dite, sepse ishte, si të jesh në ?Fifth Avenue? me trafik dhe shpesh rrugë të errta?, kujton ajo.

Kujtojmë se Aniston është përfshirë në listat e revistave që promovojnë gratë më të bukura në botë. Pasuria e saj neto vlerësohet në mbi 300 milionë dollar si edhe është bashkëthemeluese e kompanisë prodhuese Echo Films, e themeluar në vitin 2008.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

Lajmet e fundit nga