LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“U bëfshi lëmsh, u bëfshi”/ Ardit Gjebrea me “dhimbje koke” pas historisë së dy të dashuruarve

19 Shtator 2021, 13:19, Lifestyle CNA
“U bëfshi lëmsh, u bëfshi”/ Ardit Gjebrea me

Sot në rubrikën ?Ka një mesazh për ty? është trajtuar historia e dy të rinjve, Sikedit dhe Matildës, të cilët ishin ndarë për shkak të grindjeve të shumta mes nënës dhe bashkëshortes.

Sikedi dhe Matilda ndodhen në udhëkryq, mes dashurisë dhe ?urrjetjes? pas të gjitha problemeve që kanë kaluar.

Teksa tregojnë historinë e tyre plot vështirësi dhe probleme të shumta, i gjendur mes udhëkryqit të tyre, moderatori dhe producenti Ardit Gjebrea është shprehur:?U bëfshi lëmsh që të dy, sa vuajmë ne prindërit për ju.?

?U bëfshi lëmsh u bëfshi, ne prindërit sa vuajmë për ju, lëmsh u bëfshi që të dy. Ne prindërit i hamë të gjitha, mua më zuri dhimbja e kokës pa patur asnjë gjë?, u shpreh Arditi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga