LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Nisa të flisja me vajza të tjera të shfryhesha”/ I riu tregon për sherret mes nënës dhe gruas së tij

19 Shtator 2021, 12:48, Lifestyle CNA
“Nisa të flisja me vajza të tjera të shfryhesha”/ I

Sikedi, një djalë 29 vjeç ka rrëfyer historinë e jetës së tij në rubrikën ?Ka një mesazh për ty?.

Ai ka treguar se është i martuar por prej ditësh është ndarë nga gruaja e tij, Matilda, për shkak problemeve të shumta që ka patur mes saj dhe nënës së tij.

Sikedi u shpreh se e ëma dhe gruaja e tij kanë patur shumë debate dhe kjo ka bërë që Matilda të largohet shumë herë nga shtëpia.

Nga presioni që ai ka pasur dhe mërzia, ka filluar të flasë më vajza të tjera gjë që Matilda e ka kuptuar.

Jam sjellë keq me Matildën sepse kam pasur komunikim dhe me persona të tjerë në telefon të vazhdueshme, mbi 3-4 raste.

?Me vajza të tjera??, e pyet Arditi.

?Po, kam pasur komunikime, ishte vetëm një mënyrë shfryrje jo se Matilda më kishte bërë gjë, por nuk e di se çfarë ndodhte në vetveten time dhe sikur flisja me dikë tjetër, isha më i çliruar. Vetëm kam folur dhe ishte thjesht një gjë që më çlironte në moment?, është shprehur ai.

Siketi e ka pranuar gabim publikisht dhe i konsideron si gjëra të pavlera dhe gjëja që ka më shumë rëndësi për të është të rregullojë marrëdhëniet me Matildën dhe të jetojnë të lumtur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga