LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas një mungese të gjatë në muzikë/ Rikthehet Era Istrefi, zbulon bashkëpunimin me artistin e famshëm

18 Shtator 2021, 16:00, Lifestyle CNA
Pas një mungese të gjatë në muzikë/ Rikthehet Era

Këngëtarja Era Istrefi arriti të bëhej e famshme në të gjithë botën me hitin e saj ?Bon Bon?, i cili numëron mbi 800 milionë klikime në Youtube.

Istrefi pati një pauzë shumë të gjatë në muzikë dhe për një kohë u ?zhduk? nga rrjetet sociale.

Por duket se ka mbledhur forcat për tu rikthyer sërish fuqishëm me hite.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet në studio duke regjistruar këngën e saj më të re.

Këngëtarja ka zbuluar edhe surprizën dhe duket se së shpejti do të vijë me një bashkëpunim me këngëtarin e njohur ndërkombëtar, Claydee./ CNA.al

Lajmet e fundit nga