LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një “bombë” e vërtetë/ Fotot më të fundit të Trejsi Sejdinit do t’iu lënë pa mend

19 Shtator 2021, 07:52, Lifestyle CNA
Një “bombë” e vërtetë/ Fotot më të

Trejsi Sejdini është një nga modelet më seksi dhe të përfolura të showbizzit. Modelja numëron mbi 400 mijë ndjekës në rrjetet sociale.

Bukuroshja nga Elbasani shpesh çmend meshkujt me fotot provokuese që sjell.  Teksa ende po shijon pushimet luksoze, Trejsi nuk nguron të ndajë me fansat e saj në Instagram foto tejet të nxehta.

Së fundi ajo po pushon në Greqi dhe ka publikuar foto ku shihet me bikini, duke treguar format e saj shpërthyese.

Trejsi është bërë e njohur pasi u shpall Miss Universe Albania 2018, si edhe për sherret për të cilat është komentuar shumë në mediat rozë.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga