LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Po mendoni të ndryshoni garderobën tuaj?/ Eventi “Emmy Awards” sapo ju dha një ide

20 Shtator 2021, 07:30, Lifestyle CNA
Po mendoni të ndryshoni garderobën tuaj?/ Eventi “Emmy

Eventi ?Emmy Awards? 2021 u përfol më së shumti për fustanet dhe kostumet e mahnitshme me të cilat u paraqitën yjet e Hollywood-it.

Por kishte një detaj që na shumë në sy. Rripat. Rripa të theksuara pas belit me ngjyra të ndryshme i pamë tek shumica e artistëve gjatë gjithë eventit.

Ne fakt nuk kanë faj sepse një detaj i tillë të ndihmon te dukesh më elegante dhe  e kuruar.

Prandaj dhe ne kemi nje lajm të mirë. Këtë truk mund ta ?vidhni edhe ju. Keshtuqë ju sugjerojme te beni një ndryshim të vogël në garderobën tuaj.

Por si fillim, hidhini një sy rripave më të mirë të natës:

Me një brez metalik ngjyrë rozë, jo shume të ekzagjeruar, aktorja ka shtuar shkelqimin në fustanin e saj.

Një futan ?Dior? i cili duket edhe më elegant nga rripi i thjeshtë ngjyrë jeshil.

Rripi në xhaketë, nje truk seksi që të gjitha ju mund ta provoni.

Me një fustan ?të zhytur? me rruaza dhe shkelqim, edhe rripi i Russell dalloi në pamjen e saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga