LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Gjithë sytë tek Dua"/ Këngëtarja shqiptare mahnit me veshjen e saj gjatë performancës në “iHeartRadio”

20 Shtator 2021, 07:54, Lifestyle CNA
"Gjithë sytë tek Dua"/ Këngëtarja shqiptare mahnit

Së fundmi këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka bërë hapjen e festivalit të muzikës ?IheartRadio?. Ajo është siguruar që të marrë vëmendjen maksimale me paraqitjen e saj. Me një body ngjyrë lejla dhe geta të zeza, këngëtarja i ka lënë të gjithë pjesëmarrësit me gojë hapur.

Sipas Daily Mail. Fituesja e cmimit Grammy, dukej shumë e bukur me flokët e kapura dhe gjithë detajet e tjera.

Ajo ishte e rrethuar nga kërcimtare profesionistë të veshura edhe ato me bodysuits metalike argjendi, të cilat ndiqnin çdo lëvizje të Dua Lipa-s, shkruan CNA.al.

Dua e cila është në lidhje me vëllanë e vogël të modeles Gigi Hadid, u shfaq e lumtur gjatë performancës dhe arriti të elektrizojë të gjithë skenën.

Si gjithmonë, artistja me origjinë shqiptare Dua arriti të kaloj prishtshmëritë përkrah interpretuesve të tjerë në mbrëmje si Weezer, Dari Rucker, J. Cole, Nelly, Florida Georgia linjë, Walker Hayes dhe Finneas në T-Mobile Arena.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga