LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Më pëlqejnë në seks meshkujt e vjetër”/ Antonela e “Përputhen” shokon” me deklaratën e saj

20 Shtator 2021, 09:05, Lifestyle CNA
“Më pëlqejnë në seks meshkujt e vjetër”/

Është bërë trend tashmë që konkurentët apo ish konkurentët e ?Përputhen? të jenë kryefjala e medias rozë, nga veprimet apo deklaratat e tyre.

Ish-konkurrentja e ?Përputhen?, edicionit të dytë, Antonela Berisha ishte e ftuar në rubrikën ?Trotuar? tek ?E Diell?.

Një prej temave që u dikutua më shumë ishte: ?A duhet të lejohen meshkujt e femrat mbi 40 vjeç në klube nate??

Lidhur me këtë çështje Antonela u përgjigj se po duhet të lejohen. Per më tepër, ajo argumentoi më tej se i pëlqenin meshkujt të moshës plus 40 për faktin se janë më inteligjentë dhe kanë eksperiencë seksuale.

?Unë personalisht i pëlqej meshkujt 40, mund të më ngacmoni lirisht, kanë çdo lloj eksperiencë, kanë inteligjencë, kanë eksperiencë seksuale. Ka shumë 40-vjeçar seksual që presin akoma?,është shprehur Antonela.

Kujtojmë se Antonela së fundmi po përflitet për një lidhje me ish konkurentin e ?Përputhen”, Mevlan Shaba.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga