LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Djali që dashuronte i jep fund beqarisë/ Fifi e përlotur: Në duart e mia erën tënde ndjej tani

1 Korrik 2021, 14:00, Lifestyle CNA
Djali që dashuronte i jep fund beqarisë/ Fifi e përlotur: Në

Fifi është një nga personazhet që është komentuar shumë për jetën private të saj. Prej kohësh ajo ka treguar se është e dashuruar, por është një dashuri e pamundur. Shpesh në biseda virtuale, ndjekësit e pyesin për njeriun e saj të zemrës dhe ajo është shprehur :?Më ka rastisur të dua dikë, jo vetëm që nuk më ka dashur por as respekt nuk kishte për mua. Kështu që përgjigjen A do vazhdoja, nuk e jap dot se ndjenjat me buton nuk janë. Por që të paktën jam munduar mos me e fik butonin e shpresës?Zoti të merr diçka e të jep atë që e meriton. Dhe unë jam në momentalisht në mesin e njerëzve që dua.?

Këngëtarja Fifi së fundi ka publikuar një video ku shihet e përlotur teksa dëgjon këngën “Jetike” të Semi Jaupaj. Ajo shprehet se sado që mundohet të mos qajë me këtë këngë, lotët i mbidhen si një lëmsh në grykë dhe si shmang dot.

?Bash me rruzat e gjakut me kajt , bash pa e pas nplan e as nevoje me ta mledh ni lomsh te fyti .. bash qet ndjenje ma jep #Jetike ? @semijaupaj

Tentova plot here me e bo pa lot po prap ma jep n?zemer.. njejt. Loti thjesht t?shliron . Nuk t?lehteson , thjesht qaq?

Thank u @iamflorimumajesi ??, shkruan Fifi krahas video.

 

 

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Albeu ka siguruar një foto të djalit që më parë u tha se ka rrëmbyer zemrën e Fifit. Ai i ka dhënë fund beqarisë dhe kjo duket nga fotoja ku shihet me partneren e tij./ CNA.al

Lajmet e fundit nga