LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në muajt e fundit të shtatzënisë/ Orinda zbulon detajin për emrin e vajzës

30 Qershor 2021, 16:45, Lifestyle CNA
Në muajt e fundit të shtatzënisë/ Orinda zbulon detajin

Moderatorja Orinda Huta dhe producenti Turjan Hysko janë në pritje të ëmbël. Çifti shumë shpejt do të bëhen prindër të një vajze.

Moderatorja e ka zbukuruar Instagramin e saj me foto me barkun e rrumbullakosur gjatë gjithë periudhës së shtatzënisë.

Tani që është në muajt e fundit të shtatzënisë, Orinda ka zbuluar një tjetër detaj rreth bebushes.

Në një postim në rrjetet sociale ku rrëfen lumturinë e saj, ka zbuluar se emri i të voglës nis me shkronjën A.

?Lavdi Zotit per kete bekim! E kam shijuar kete pritje te embel? Patjeter qe po dhe i lumturohem ende cdo momenti qe ajo leviz brenda meje. I kam shijuar kaq shume momentet tona bashke e vogla ime A. ??

Lutem per secilen prej jush qe eshte ne pritje por edhe ato qe e deshirojne. Zoti eshte i mire! Ai do t’i pergjigjet lutjeve tuaja! #beso?, shkruan Orinda krahas fotove./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

Lajmet e fundit nga