LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ia tha në sy të gjithë botës/ Shakira i drejtohet vjehrrës: Nuk marr këshilla bukurie nga ty

30 Qershor 2021, 20:44, Lifestyle CNA
Ia tha në sy të gjithë botës/ Shakira i drejtohet

Shakira është një nga këngëtaret me famë botërore me qindra hite në karrierën e saj muzikore. Përveç zërit, ajo është admiruar gjithmonë për fizikun e saj mjaft të tonifikuar dhe bukurinë.

Por përsa i përket kësaj të fundit , Shakira nuk merr këshilla bukurie nga vjehrra e saj. E gjithë kjo pas një gabimi që këngëtarja ka bërë në vitin 2021 ku ka prerë flokët.

Këngëtarja ndau në ?British Vogue?s Life in Looks? disa nga momentet më të mira të paraqitjes së saj, por ndaloi edhe tek një pamje që nuk i ka pëlqyer. Bëhet fjalë për këtë model flokësh që Shakira e ka patur në vitin 2012 e për të cilin fajëson vjehrrën.

?Ajo më tha, ?pse nuk i pret flokët? Të janë dëmtuar?. Gabimi më i keq i jetës sime?, tha Shakira dhe më pas u kthye nga kamera duke iu drejtuar nënës së Pique: ?Nuk do të marr më këshilla bukurie nga ti?./ CNA.al

Lajmet e fundit nga