LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përputhen në Tetovë/ Anës i ndodh e papritura në gjumë

30 Qershor 2021, 08:39, Lifestyle CNA

Ana Kauri është një ndër personazhet që nuk ka bërë shumë bujë nëpër media. Ditën e djeshme ajo ka qenë me grupin në Tetovë.

Në një video të hedhur në rrjetet sociale shihet Ana e cila ka qenë duke fjetur dhe Tea, Shqipja të cilat I kanë hyrë pa leje në dhomë dhe e çojnë me forcë.

Ana shprehet se kush i ka future vajzat në dhomë por nuk gjen asnjë përgjigje./ CNA.al

Lajmet e fundit nga