LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Upsss-Mevlani harron përfundimisht Ledjanën/ Kush është vajza seksi misterioze në krahët e tij

30 Qershor 2021, 15:54, Lifestyle CNA
Upsss-Mevlani harron përfundimisht Ledjanën/ Kush është

Mevlan Shaba është shprehur se ndihet i lumtur pasi iu kthye llogaria e vjetër e Instagramit.

Pasi ka rimarrë Instagramin, Mevlani ka publikuar një foto ku shihet duke përqafuar një vajzë, e cila nga pamja duket mjaft tërheqëse.

Menjëhreë ndjekësit kanë vërshuar me komentet, ku hsumë prej tyre zbulojnë se Mevlani është duke u përgatitur për një projket të ri muzikor.

Vajza krah tij mund të jetë figurantja e klipit apo diçka më shumë, kjo mbetet për tu parë në vazhdim.

Pas gjithë provokimeve në rrjetet sociale, duket se Ledjana dhe Mevlani e kanë mbyllur kapitullin e tyre të dashurisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga