LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Marina në shtëpi dhe në ekran/ Moderatorja rrëfehet për jetën private

30 Qershor 2021, 19:11, Lifestyle CNA
Marina në shtëpi dhe në ekran/ Moderatorja rrëfehet për

Marina Vjollca është rikthyer sërish aktive pas “zhdukjes” prej disa javës nga rrjetet sociale. Pas përfundimit të Klanifornia, Marina po i përkushtohet botës së biznesit.

Në një intervistë për ?Revista Who? Marina Vjollca ka zbuluar edhe më shumë detaje se si po i shkon martesa me Getoar Selimin dhe si është jeta e saj jashtë ekranit.

E pyetur se si po i shkon martesa me Getoarin ajo është shprehur se deri më tani çdo gjë është perfekte.

?Për marshallah. E thashë popullorçe fare. Çdo ditë e më tepër që kalon, aq edhe më shumë e duam dhe bëjmë për njëri-tjetrin?, shprehet Marina.

Më tej ajo ka shtuar se nuk ka sekret në dashuri. ?Veç sekret që nuk ka në dashuri. Me dhuratën më ka lënë pa fjalë për ditë të tëra. Sekreti i Getit ky është, di të të lërë pa fjalë (për mirë deri tani?)?, duke treguar se marrëdhënia e tyre po shkon më së miri.

?Luftojmë dhe jetojmë për ta ndërtuar më shumë harmoni martesën tonë, familjen tonë. Monotone martesa mund të bëhet që ditën e parë, nëse nuk kemi qëllimet dhe idetë e njëjta për njëri-tjetrin. Më duket shumë herët kjo pyetje që të më drejtohet mua, qoftë nëse e kam përjetuar apo a e mendoj. Shijojmë çdo ditë dashurinë e gjysmave tona për të forcuar ?të qenit një?, vijon më tej Marina.

Të gjithë jemi kuriozë të dimë se si është Marina jashtë ekranit, për shembull në shtëpi.

Ajo tregon se:  Shtëpia për mua është qetësi e shpirtit. Përpiqem që të mos i humbas kurrë kuptimi ?Shtëpi?. I ruaj me fanatizëm parimet e shtëpisë. Simbolika e shtëpisë së bashkuar duket sikur ruan ekuilibrat për një jetë dhe marrëdhënie të shëndetshme.

Unë edhe Geti jemi natyra që nuk na pëlqen shumë të dalim. E darkat në shtëpi me familjarë ose miq janë shumë të shpeshta. Kur kemi edhe Chef-in e kuzhinës, misioni është i kryer me sukses. Geti gatuan në mënyrë të përkryer, unë më shumë luaj rolin e asistentes (qesh)./ CNA.al

Lajmet e fundit nga