LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Nuk kishte burra në Përputhen”/ Pas deklaratës së fortë, Princi përballet me Aristelën

30 Qershor 2021, 17:18, Lifestyle CNA
“Nuk kishte burra në Përputhen”/ Pas deklaratës

Aristela Leka dhe Princ Mile kanë patur një marrëdhënie shumë të ndërlikuar kur kanë qenë pjesë e Përputhen. Ata vendosën të dilnin vetëm nga emisioni, por një deklaratë e Aristelës pak ditë më parë i ka bërë sërish bashkë për të diskutuar. Ata janë përballur me njëri-tjetrin pasi Aristela u shpreh se në Përputhen nuk kishte burra.

?Unë kam qenë në punë, ndërkohë që Aristela ishte në intervistë dhe më kanë marrë pjesëtarë të familjes më kanë thënë të kujtohet një shoqe që ke bërë shumë dhe vazhdon flet keq për ty.  Nuk është hera e parë që e diskuton çështjen e burrërisë, ta kam dëgjuar njëherë, dy herë, edhe prandaj jam sot këtu që ta mbyllim njëherë e përgjithmonë?, tha Princi.

Nga ana tjetër, Aristela theksoi dhe shpjegoi se nuk e kishte konkretisht me Princin deklaratën.

?Unë thashë për të gjithë, nuk e thashë Princi nuk ishte burrë apo duket si burrë po nuk ishte. Thashë për të gjithë çunat që kam dalë unë të paktën. E kam specifikuar, kam thënë që unë flas për pjesën e karakterit dhe konceptit që unë kam. Unë nuk po vë në dyshim, as preferencat seksuale të dikujt?, u shpreh Aristela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga