LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Për këtë të ndershmen”/ Roza Lati shigjeton Bieta Sulon

30 Qershor 2021, 18:10, Lifestyle CNA
“Për këtë të ndershmen”/ Roza Lati shigjeton

Moderatorja Roza Lati ka thumbuar sërish moderatoren Bieta Sulo. Lati ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit ku iu kërkon një mendim se kush duhet të provojë rakinë në shishen me gjarpër dhe akrep.

Një prej ndjekësve se është moderatorja Bieta Sulo ajo që duhet të pijë nga kjo ?rakia?, ndërkohë që përgjigjen e shoqëron duke shkruar: ?Pafund mesazhe për këtë të ndershmen?.

Kujtojmë se debati mes tyre nisi kur Roza Lati ishte e ftuar në emisionin Ftesë në 5 dhe moderatorja Bieta Sulo i ka bërë disa pyetje që nuk i kanë pëlqyer aspak moderatores.

Pas kësaj ajo reagoi shumë shpër në rrjetet sociale ku shkruante: “Une nuk e kuptoj te te ftoj tjetra ne studio dhe te te ofendoj……. ???????????????

Dhe nderkohe me fshini videon???? Nga ëalli??????

Kam 1001 inboxe nga njerezit qe reagojne si mundet ne nje emision televiziv te te fyej tjetra ne shtepine e vete ku ti i shkon e ftuar… dhe nuk pertoj ti nxjerr te gjitha inboxet nje e nga nje meqe lozni kaq piset dhe me fshini videon.”/CNA.al

Lajmet e fundit nga