LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk është bërë pjesë e turit të Përputhen/ Ish konkurrenti befason me deklaratën: Mashtrojnë popullin

30 Qershor 2021, 14:51, Lifestyle CNA

Ish konkurrentët e Përputhen kanë realizuar udhëtime pothuajse në të gjitha vendet e Shqipërisë, nga ku kanë takuar fansat e tyre më të zjarrtë.

Pjesë e tureve kanë qenë shumë ish konkurrentë por ka edhe nga ata që kanë munguar. Njëri prej tyre është Eri Aga. I pyetur nga ndjekësit në një bisedë virtuale për arsyen pse nuk është bërë pjesë e turit ai përgjigjet se nuk u bashkohet mashtruesve.

?Unë nuk i bashkohem mashtruesave që këtej duan të mashtrojnë popullin dhe këtej bëjnë sikur i  duan?, shkruan Aga./ CNA.al

Lajmet e fundit nga